Ar žinote kas yra MKIC meras?

2013 m. kovo 21 d.

Ne, tai ne Irena Krivienė. Bandykite spėti dar kartą. Nepavyksta? Atsakymą žino išmaniųjų telefonų savininkai, naudojantys vieną populiariausių pasaulyje mobiliųjų programėlių Foursquare.

Foursquare, tai vietos nustatymo programėlė, kurios pagalba žmonės registruojasi/pasižymi jiems patinkančiose ar labiausia lankomose vietose ir taip gauna papildomų naudų, apie apsilankymus praneša savo draugams ar tiesiog parodo savo pomėgius bei prisirišimą prie tam tikrų vietų (kavinių, barų, lankytinų vietų, bibliotekų ir t.t.).

Foursquare lyg žaidimas – skatina konkuruoti, rinkti specialius ženklelius, o daugiausia vienoje vietoje besilankantys tampa tos vietos merais. Organizacijos skatina programėlės vartotojus pasižymėti jų lokacijose, dovanoja merams prizus, skiria specialias nuolaidas. Kodėl? Kiekvienas toks apsilankymas padidina organizacijos žinomumą, mat draugo pasižymėjimas tam tikroje vietoje yra tarsi jo rekomendacija, o būtent draugų rekomendacijos šiuo metu yra efektyviausia priemonė pasirenkant tam tikrus produktus ir paslaugas.

Foursquare programėlė taip pat priverčia organizacijas pasitempti. Vartotojai ne tik gali paviešinti nuotraukas iš apsilankymo, tačiau rašyti komentarus, girti arba peikti vietą ar vietoje gaunamas prekes ir paslaugas.

Šiuo metu mūsų lankytojai gali pažymėti apsilankymus tiek MKIC, tiek centrinėje bibliotekoje. Atsiliepimų sulaukiame pačių įvairiausių, stengiamės į juos reaguoti, o merus apdovanoti specialiais prizais. Tad jeigu norite specialaus prizo ar nepamatuojamos garbės būti mūsų meru, nepamirškite kiekvieno apsilankymo bibliotekoje metu įsijungti Foursquare programėlės savo išmaniajame telefone.

Susidomėję daugiau apie Foursquare gali sužinoti čia: http://www.socialusmarketingas.lt/blogas/category/foursquare/

Ps. Tai ar žinote kas yra MKIC meras? Antrą mėnesį iš eilės MKIC mero pareigas eina VU Komunikacijos fakulteto studentė Simona Vilkaitė.