Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos grafinio dizaino studentų grafikos miniatiūrų paroda

2013 m. liepos 3 d.
žymos: ,

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Dizaino fakulteto studentai mokosi įvairių grafikos technikų. Jie susipažįsta su iškiliosios ir giliaspaudės grafikos rūšimis. Daro darbus oforto, akvatintos, sausos adatos technikomis. Susipažįsta su spalvos panaudojimo grafikoje galimybėmis, taip pat išbando netradicinius grafikos kūrimo būdus. Studentų ir jau baigusių studijas darbai yra eksponuoti ne vienoje parodoje tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Kolegijos studentai yra sukūrę klasikinių grafikos technikų studiją CX, kurioje savo kūrybinius sumanymus gali įkūnyti ne tik studijuojantys, bet ir jau studijas kolegijoje baigę bei savarankišką kūrybinį kelią pradėję kolegijos studentai.

Paroda veikia VU bibliotekos Baltojoje salėje iki rugpjūčio 30 d.

Naujieną pateikė S. Misiūnienė