Adomo Mickevičiaus muziejus skelbia poezijos konkursą!

2013 m. lapkričio 14 d.

Visus, kurie ieško ir randa gyvenimo džiaugsmą poezijoje, VU bibliotekos Adomo Mickevičiaus muziejus ir Filologijos fakulteto Polonistikos centras kviečia dalyvauti poezijos konkurse „Neblėstanti laisvės siekimo dvasia“.

Jau tradicija tapęs konkursas šiemet skirtas 1863-ųjų metų sukilimo 150-osioms metinėms paminėti.

Dalyvavimo sąlygos:

• Būti aistringu poezijos mylėtoju!
  • Pristatyti savo kūrinius lietuvių, lenkų arba rusų kalbomis.
  • Neviršyti vieno kompiuteriu spausdinto puslapio.
  • Poezijos žanrą ir tematiką pasirinkti patiems. Ypač laukiami kūriniai, susiję su 1863 metų sukilimu.
  • Darbus atsiųsti iki 2013 m. gruodžio 1 d. adresu: VU bibliotekos Adomo Mickevičiaus muziejus, Bernardinų g. 11, 01124 Vilnius arba el. paštu: leokadija.maliusevskaja@mb.vu.lt.

NEPAMIRŠKITE nurodyti savo vardo, pavardės, amžiaus, adreso, telefono numerio ir el. pašto adreso (jei toks yra).

Konkurso rezultatai bus paskelbti š. m. gruodžio 19 d. 16 val. VU bibliotekos Adomo Mickevičiaus muziejuje (Vilnius, Bernardinų g. 11), o nugalėtojai – pagerbti ir apdovanoti.

Dalyvauk – pasidalink savo talentu su kitais!

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis tel./fax.: (8 5) 279 18 79.