Eiti prie turinio

Konferencija „Skaitmeninė atmintis virtualioje erdvėje“

2013 m. gruodžio 2 d.
žymos:
VU Biblioteka

Gruodžio 11 d. Vilniaus universiteto (VU) Komunikacijos fakultetas ir VU biblioteka organizuoja konferenciją „Skaitmeninė atmintis virtualioje erdvėje“ (SAVE 2013), skirtą skaitmeninimo veiklai Lietuvoje aptarti.

Vilniaus universitetas, būdamas aktyvus nacionalinių ir tarptautinių skaitmeninimo projektų dalyvis bei suvokdamas skaitmeninimo svarbą, ketvirti metai iš eilės inicijuoja tokio pobūdžio konferencijos organizavimą ir tikisi, kad šis, jau tradicija tampantis renginys, prisidės prie kultūros paveldo skaitmeninimo veiklos, skaitmeninio turinio sklaidos ir šios srities specialistų bendradarbiavimo Lietuvoje.

Konferencijos vieta: VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC), Saulėtekio al. 5, Vilnius (http://bit.ly/183LoqU).

Konferencijos pradžia – 9.00 val.

Dalyvavimas renginyje yra nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija. Norinčius dalyvauti, maloniai prašome registruotis internete adresu: http://bit.ly/1hSmFJX. Registracija vyksta iki gruodžio 9 d. Iškilus klausimams, prašome kreiptis el. paštu ingrida.vosyliute@kf.vu.lt.

Išsamiau su konferencijoje pristatomais pranešimais galite susipažinti programoje.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Save2013 programa
Kol kas komentarų nėra

Parašykite komentarą

Sekti

Gaukite kiekvieną naują įrašą į savo dėžutę.

Prisijunkite prie kitų sekėjų: