Eiti prie turinio

Metų socialinių tinklų „LAPĖ“ – Vilniaus universiteto biblioteka

2014 m. sausio 29 d.
VU Biblioteka

Vilniaus universiteto biblioteka savo apdovanojimų lentyną papildė dar vienu trofėjumi – laimėtas prizas už sumaniausią ir efektyviausią socialinių tinklų panaudojimą komunikacijoje (PR Lapės 2013 apdovanojimai). „PR LAPĖS“ – geriausių 2013 m. komunikacijos projektų konkursas, Komunikacijos fakulteto magistrantų rengiamas pirmą kartą po penkerių metų pertraukos. Atnaujinti ir patobulinti konkursą buvo nuspręsta siekiant populiarinti organizacijų vykdomas komunikacijos veiklas, jų siekius ir rezultatus. Iš konkursui pateiktų paraiškų vertinimo komisija, kurią sudarė penkiolika ekspertų – ryšių su visuomene specialistai, žurnalistai ir verslo analitikai, išrinko 6 laimėtojus. VU biblioteka laimėjo vieną iš jų ir tapo metų socialinių tinklų lape.

Apdovanojimų ceremonija vyko Vilniuje įsikūrusiame konferencijų centre „Pirklių klubas“. Ši vieta pasirinkta neatsitiktinai. Ji turi ypatingą aurą, išsiskiriančią klasikos bei modernumo deriniu, todėl puikiai tiko apdovanojimus vienijančiai ateities tematikai atspindėti. Komunikacijos projektų apdovanojimuose švytėjo metalinės konstrukcijos, skambėjo gyva muzika, o svetinga vakaro aplinka leido susirinkusiems svečiams pasijusti tarsi herojais iš ateities.

Parengta pagal: VU naujienas

Nuotraukos: D. Versecko

Vienas komentaras palikti dar vieną →
  1. Jūratė K. tiesioginė nuoroda
    2014 m. sausio 29 d. 16:58

    Super. Sveikinu mūsų komunikatorius (KIS)!!! Smagu kad naudojam soc. tinklus komnikavimui ir dar smagiau kad sudalyvaujam tokiuose konkursuose 🙂

Parašykite komentarą

Sekti

Gaukite kiekvieną naują įrašą į savo dėžutę.

Prisijunkite prie kitų sekėjų: