VU biblioteka švenčia 444 metų sukaktį! Kviečiame į šventinius renginius

2014 m. spalio 20 d.

Maloniai kviečiame Jus, 2014 m. spalio 22 d., į šventinius renginius, skirtus paminėti Vilniaus universiteto bibliotekos 444-ųjų metų sukaktį ir Kristijono Donelaičio 300-ąsias gimimo metines.

14.30 val. Č. Milošo skaitykla (Universiteto g. 3, I a.)

Atviri prisipažinimai: skaitome klasiką? Diskusija apie klasikinių literatūros kūrinių aktualumą.

Diskusijai vadovaus Filologijos fakulteto doktorantė, „Naujasis Židinys – Aidai“ direktorė Gabrielė Gailiūtė. Diskusijoje dalyvaus istorikas dr. Tomas Vaiseta, Filologijos fakulteto doktorantė Rima Bertašavičiūtė ir VU bibliotekos generalinė direktorė Irena Krivienė.

15.30 val. P. Smuglevičiaus salė (Universiteto g. 3, I a.)

Parodos „Šimtus jau metus saulelė tekėjo ir leidosi“ (M. L. Rėza) atidarymas ir katalogo pristatymas. Renginio metu – dedikacija K. Donelaičio metams: aktoriaus Rolando Kazlo poetinė-muzikinė pramonė „Darbai ir dyvai” (pagal K. Donelaičio „Metus“). Dalyvauja Rolandas Kazlas ir pučiamųjų kvintetas „Dūduva“.

KVIETIMAS 1