Savanorystės įspūdžiai

2015 m. rugpjūčio 20 d.
žymos:

Keturias vasaros savaites Elektroninių paslaugų skyriuje darbavosi savanoris, būsimas architektūros studentas Justas Brazauskas.  Baiginėjantis sutartam savanorystės laikotarpiui ir prieš leidžiant Justui pasinerti į studijas, pakalbinome apie jo įspūdžius ir rezultatus, darbuojantis bibliotekoje.

1. Ką spėjai nuveikti savanorystės metu VU bibliotekoje?

Savanorystės metu VU bibliotekoje susipažinau su 3D spausdintuvo veikimo principais, išmokau dirbti su 3D spausdinimui būtina programine įranga ir pačiu spausdintuvu, parengiau naujiems vartotojams legvai prieinamą 3D spausdinimo atmintinę ir 3D modelių paruošimo instrukciją, sukūriau VU bibliotekos atributikos pavyzdžių – raktų pakabukų ir knygų skirtukų su bibliotekos simbolika.

1. Kas paskatino atostogas nuo mokslų kur nors kaime iškeisti į savanorystę VU bibliotekoje?

Noras tobulėti ir siekti aukštumų.

1. Kas labiausiai patiko savanoriaujant VU bibliotekoje?

Naujos įrangos (šiuo atveju 3D spausdintuvo) prieinamumas bei darbuotojų šiltumas ir atlaidumas už mano darbų vėlavimą :).

1. Ar VU biblioteka kuo nors nustebino?

Buvau nustebintas bibliotekos ambicingumu ir gebėjimu realizuoti  užsibrėžtus tikslus.

1. Ko norėtumėte palinkėti skaitantiems šį interviu?

VU bibliotekos administracijai palinkėčiau puoselėti senąsias tradicijas bei nepamiršti koją kojon žengti į ateitį. Visiems kitiems linkiu pasinaudoti 3D spausdinimo paslaugomis.

savanoris Justas